Biz Kimiz?

İnşaat sektöründe kalite ve güvenlik üzerine hızla gelişmekte olan sektörümüz, siz müşterilerimizin görüş, yorum ve beğenilerin göz önünde alarak yapısal ve bitkisel peyzaj ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlere sunuyor ve projelerinizde sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Hızla büyümekte olan inşaat sektörümüz, büyük hedefler altında yeni ürünleri sizlere güvencesinden taviz vermeden uzman personel ve kalitesiyle gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kalite, bilimsel deneylerle üretilen betonun, ürün haline gelmesindeki geliştirme ,üretim, uygulama, tedarik ve satış aşamalarındaki tüm işlerimizin kalbidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite anlayışımızı bilimsellik temeline dayandırarak, standartların asgari şartlarından ödün vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak üretim yapmak ve sevkiyatı gerçekleştirmek, firma çalışanlarının eğitimlerini artırmak ve takım ruhu oluşturarak motivasyonu sağlamak, firma kültürünü benimsetmek, çalışanlarımıza ve toplumumuza temiz ve güvenli bir çevre sağlamak inşaat şirketimizin kalite politikasıdır.

Sem-Taş Yapı ve İnşaat  olarak kaliteyi ve güvenliği hedef edinen kurumumuzun hedefleri;

Vizyonumuz,

 • Pazar payını arttırmak.
 • Artan Pazar payı ile ürün yelpazesini genişletmek.
 • Büyümeyi hedeflerken kaliteden ödün vermemek.
 • Tesisimizi her zaman modern ekipmanlar ile donatmak.
 • Yapısal ve bitkisel peyzaj ile yaratıcı, teknolojik ve modern projeler ile çağdaş yaşam alanları oluşturmak.
 • Çevremizi her zaman yaşanabilir bir temizlikte tutmak.
mission
vision

Misyonumuz,

15 yıllık bilgi ve tecrübesi ile her zaman kaliteyi ilke edinmiştir. Bulunduğumuz bölge itibarı ile geniş bir alanda tanınan firmamız Sem-Taş Yapı olarak markasını tescilleterek, Hatay yapısal ve bitkisel peyzaj firmaları içerisinde marka haline gelmiştir. Firmamız faaliyet alanını genişleterek inşaat ve yol müteahhitliği alanında da yaratıcı, teknolojik ve modern projeler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Sem-Taş Yapı İnşaat ve Peyzaj Tic. A.Ş.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir.

Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz!

BİZE ULAŞIN

Profesyonel ekibimiz sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

  İSİM *
  SOYAD *
  EMAIL *
  TELEFON NUMARASI *

  KONU*

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?*