Beton Kilitli Taş Parke Satışı ve Uygulaması

Şekil ye renk çeşitliliği, estetik yönden diğer alternatif kaplama malzemelerine göre üstünlük sayar. Beton altyapı elemanlarının inşaat ye peyzaj mimarisindeki uygulama alanları o kadar çeşitlidir ki kullanıcı hayal gücünü kullanarak daha önce bilinen döşeme şekillerinin ve uygulama alanlarının dışında yepyeni uygulamalar yaratabilir.

NEDEN PARKE TAŞI ?

 • Sağlamlık, döşeme kolaylığı, dayanıklılık
 • Donma ve kayganlık olmaması
 • Renkli doku ve şekil çeşitliliği
 • Kırma ve kesme olmadan altyapıya ulaşma imkân
 • Sökülen taşların yeniden kullanılabilirliği

KULLANIM ALANLARI

 • Erozyon Kontrollü Alanlar
 • Apartman ve Site Önleri
 • Endüstriyel Sahalar
 • Park ve Bahçeler
 • Kaldırımlar
 • Caddeler
 • Yollar

Bordür-Su oluğu Satışı ve Uygulaması

Beton bordür ve oluk taşları dayanıklı bir taş olarak kullanıldıkları alanlarda uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır. Beton malzemeden üretilen bordürler kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bu konuda kulanım alanı oldukça geniş olan bordürler, beton bordür taşları ve oluklar ile zemin döşemelerin uzun yıllar bozulmadan kalmalarını sağlamaktadır. Fiyatları oldukça uyun olan taşlar, çevre düzenleme konusunda yaptığınız düzenlemelere katkıda bulunmaktadır. Oldukça kaliteli ve sağlam bir seçenek olarak bordür döşenecek yerlerde beton bordür taşlarını tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Parke Taş Satışı ve Uygulaması

Dekoratif parke taşı bir diğer dekoratif döşeme taşı olarak pek çok yerde kullanılmaktadır. Birden çok renk seçeneği bulunan bu taşlar oldukça şık ve doğal görünümleri ile kaldırım ve çevre düzenlemesi gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Uygulanması kolay ve son derece kullanışlı bir parke taşı olarak otopark ve yürüyüş yolu gibi döşeme gerektiren zeminlerde kullanılmaktadır. Çevre düzenlemesi adına seçenekler oldukça fazla sayıda olurken Kelebek parke Taşı,Deniz yıldızı parke,Baklava parke,Orkide parke,Büyük Orient dekoratif seçenekler arasında yer almaktadır. Parke taşı döşetmek isteyen ancak gösterişli ve şık bir malzeme isteyenler için bu taşlar ideal özelliklere sahiptir. Uygun fiyatlı olan bu parke seçenekleri bahçe düzenlemesi ve apartman girişi gibi yerler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Karo Satışı ve Uygulaması

Çevre düzenleme taşları arasından bir diğer sağlam ve kaliteli seçenek olarak karo taşı pek çok alanda görmekteyiz. Şık görüntüsü ve sağlam yapısı ile pek çok alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan dekoratif karo taşı oldukça uygun fiyatlı pek çok yerde bunmaktadır. Uygulandığı zeminlerde sağlam ve dayanıklı olarak uzun yıllar kullanıma uygun olan bu taşlar kilitli parke taşlarından sonra en çok tercih edilen dış çevre zemin döşeme seçenekleri arasında yer almaktadır.Otopark ve apartman girişi gibi zeminlerde kullanıma uygun olan karo taşını güvenle tercih edebilirsiniz.

Andezit ve Bazalt Taş Satışı ve Uygulaması

Sert Zemin peyzaj uygulamalarında en çok kullanılan doğal taşlardan biri andezit dir. Peyzaj uygulamalarında, doğal taş işlerinde Andezit, andezit küp taş, andezit plak taş, andezit bordür taşı, andezit oluk, andezit blok olarak kullanılır. Andezit sağlam yapısı ve yıllarca bozulmayan dokusu ile peyzaj işlerinde, doğal kırma Andezit olarak, sulu kesim ve bıçak kesimi olarak sert peyzaj uygulamalarında kullanılır.

Klinker Tuğla Satışı ve Uygulaması

NEDEN TUĞLA ?

Tuğla üretiminde tamamen doğal malzemeler kullanıldığından bazı duvar malzemeleri gibi kansorejen risk taşımaz. Tuğla ve sıva harcının genleşme katsayıları birbirlerine yakın olduğu için yapım sonrası çatlaklar oluşmaz. Bina oturmalarında veya dipten gelecek deprem dalgalarına karşı yüksek muavemeti sayesinde taşıyıcılık görevi görür. Mikro yapısında gözenekli bir yapı olması ve kapiler yapı sayesinde üzerine aldığı nemi barındırmaz, kısa sürede geri verir.Maksimum nem alma oranı %13’dür.Tuğlanın en önemli ve vazgeçilmez özelliklerinden biri olan yüksek ısı depolama özelliği ile bina içi ısı regülasyonu sağlamasıdır. Binaların duvarlarında tuğla tercih edildiğinde,binalarda tuğla ani sıcaklık artışlarına engel olur ve ısıyı bünyesine alıp daha sonra geri vererek bina içi konforun insan sağlığına uygun ortamlar yaratmasına yardımcı olur.

Tuğla ve Kiremit doğal kilden üretilmektedir. Bu nedenle insan sağlığına hiç bir negatif etkisi yoktur.Doğallığın ön plana çıktığı günümüzde vazgeçilmez bir yapı malzemesi olmayı sürdürmektedir.

Ürün standartları

Tuğla ve kiremit gibi pişmiş kilden ürünlerin yer aldığı bu sektörde TSE tarafından hazırlanan aşağıda ki standartlar kullanılmaktadır.

 • TS 704 Harman tuğlası (duvarlar için)
 • TS 705 Fabrika tuğlaları-duvarlar için dolu ve düşey delikli
 • TS 1260 Taşıyıcı döşeme tuğlaları (statik çalışmaya katılan)
 • TS 1261 Taşıyıcı döşeme tuğlaları (statik çalışmaya katılmayan)
 • TS 4562 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-klinker tuğla
 • TS 4563 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-yatay delikli
 • TS 4377 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-düşey delikli, hafif
 • TS 562 Oluklu kiremitler ve mahya kiremitleri-Akdeniz tipi, Marsilya tipi
 • TS 3457 Kiremit-pişmiş topraktan

HEMEN TEKLİF AL

Profesyonel ekibimiz sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

  İSİM *
  SOYAD *
  EMAIL *
  TELEFON NUMARASI *

  KONU*

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?*