PROJELERİNİZDE SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

KEŞİF İSTE

Yapısal Peyzaj

Kaybedilenin yeniden kazandırılması, doğanın korunması ve sürdürülebilirlik esaslarına dayanan yapısal peyzaj uygulamaları uzman teknik ekip, zamanında ve doğru malzeme tedariği, kusursuz ve güvenli işçilik, montajla; multidisipliner mühendislik çalışması ve koordinasyonu gerektirir.

Küçük ölçekten büyük ölçeğe her alanda uygulama tecrübesine sahip olan firmamız, anahtar teslim uygulamalarda kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu uygulamalardan kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonu yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. Acil ve büyük ölçekli uygulamaları eleman ve malzeme sıkıntısı olmadan kısa sürede tamamlayarak teslim etmektedir.

Tasarım Ve Projelendirme

Mesleki teknik bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, yapısal peyzaj projelerinin detaylı olarak hazırlanması ve uygulama çalışmaları ile hizmet vermektedir. Proje öncesi yerinde yapılan incelemeler ve analizler kaliteli bir hizmetin sunulması açısından prensip edindiğimiz sistemimizdir.

Flowers in Chania

Yapısal Peyzaj Hizmetlerimiz

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir.

Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz!

HEMEN TEKLİF AL

Profesyonel ekibimiz sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

  İSİM *
  SOYAD *
  EMAIL *
  TELEFON NUMARASI *

  KONU*

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?*