PROJELERİNİZDE SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

KEŞİF İSTE

Peyzaj Altyapı Uygulamaları

Peyzaj Uygulama İşleri kapsamında bireysel villa, konut, residans ölçeğinden başlayarak kurumsal alanda toplu konut, site, alışveriş merkezi, otel, tatil köyü, iş merkezi, plaza, fabrika, okul, üniversite, bahçelerinin tasarım ve uygulamasına ve aynı zamanda kentsel ölçekte kentsel peyzaj alanları, kent parkları, spor alanları, sahil düzenlemeleri, otoyol peyzaj düzenlemeleri konularında yurt içi ve yurt dışı projelerinde hizmet vermekteyiz.

Bitki ve çiçek dikimleri sonrasında çim ekimi için arazi çalışmaları başlar ve alan çim ekimine uygun hale getirilir. Çim ekimi için yapılması gereken işlemler, uygulama alanına göre değişik çalışmaları içermektedir. Bu bakımdan bahçelerinizin yapımını tesadüflere bırakmayın. Uzun ömürlü, canlı ve her zaman bakımlı bahçeleriniz için bizi arayın. Firmamız yeşil alanlarınızın yapımı ve bakımı için her türlü teknik bilgi ve donanıma sahiptir.

Tasarım Ve Projelendirme

Sem Taş Yapı olarak proje alanını birebir görerek, alan analizi yaptıktan sonra peyzaj istekleri ve peyzaj teknik şartnamesi detaylarına bağlı kalarak uygulama projesini oluşturuyoruz. Peyzaj Projelendirme çalışmalarında, iklimsel durumların tamamen analiz edip, bunlardan kaynaklanacak problemleri gideriyoruz ya da en aza indiriyoruz.

Peyzaj Altyapı Hizmetlerimiz

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir.

Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz!

HEMEN TEKLİF AL

Profesyonel ekibimiz sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

  İSİM *
  SOYAD *
  EMAIL *
  TELEFON NUMARASI *

  KONU*

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?*